Sieć supermarketów Profi obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą handlową w Rumunii. Z roku na rok sklepów tej sieciówki jest coraz więcej, a wśród mieszkańców cieszą się one dużą popularnością, dzięki dostępności wysokiej jakości produktów z ca

Z okazji otwarcia 500 sklepu, sukces ten będzie świętowany na starówce w Bukareszcie gdzie zorganizowano wiele atrakcji dla osób w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach. Przez ponad tydzień, codziennie od godziny 14:00 do 21:00 począwszy od 17 do 26 grudnia można było brać udział w konkursach z dziesiątkami nagród, podziwiać Robota humanoidalnego NOX który po raz pierwszy znalazł się w Rumunii, wybrać się na seans do kina 7D, przetestować najnowsze konsole do gier Play Station oraz gogle serwujące wirtualną rzeczywistość od HTC. Ponadto w dzień Mikołaja dzieciaki mogły się spotkać z nim osobiście i przekazać, czego oczekują od niego pod choinką. Pomiędzy wszystkimi atrakcjami, na scenie czas umilali wszystkim zebranym znani Rumuńscy artyści popowi, lokalni oraz zespoły muzyczne, jak i DJ’e.
Tych wszystkich atrakcji można było doświadczyć aż w 7 namiotach naszej firmy Polidomes! Pomimo mrozu i padającego śniegu, po raz kolejny podołaliśmy wyzwaniu i nasze kopuły okazały się być strzałem w dziesiątkę! Podczas tego wydarzenia zostały wykorzystane aż 5 konstrukcji Polidome 50, bardzo popularnych wśród organizatorów wszelkiego rodzaju koncertów, jak i eventów muzycznych, oraz dwie większe konstrukcje Polidome 150. Zadaszona, wielka przestrzeń może być zaadaptowana na wiele sposobów, a w tym przypadku była ona punktem atrakcji dla każdych zainteresowanych. Każde poszycie zostało zaprojektowane przez naszych ekspertów, zgodnie z wizją organizatorów – w barwach popularnej sieciówki, razem z jej logiem. Pomimo panującego mrozu oraz padającego śniegu chroniły wszystkich przybyłych przed kaprysami pogody.

Zapraszamy do kontaktu z nami – postaramy się odtworzyć wizję każdego organizatora, nawet tego najbardziej wymagającego. Dysponujemy szeroką gamą wyposażenia, niezbędnego przy organizacji wielkich wydarzeń a designem naszych konstrukcji zachwycimy wszystkich zebranych!