„Od morza aż do Tatr! Od zachodu aż po wschód! Wszędzie tam gdzie słońce świeci!”
Polidomes International realizuje swoje produkty w każdym miejscu globu; nie boimy się ani
piasków pustyni ani surowego klimatu gór!
Docieramy z naszymi geodezyjnymi kopułami wszędzie tam, gdzie występuje zapotrzebowanie na produkt z najwyższej półki jakościowej.
W ostatnim czasie mięliśmy przyjemność podjąć współpracę z Termami Bania, położonymi
w przepięknej Białce Tatrzańskiej. Pomysł budowy term u podnóża Tatr narodził się w 2006 roku i od samego początku konceptem przewodnim miała być mu fuzja góralskiego folkloru z nowoczesną formą rozrywki. W tym celu obiekt wykończono ekologicznymi surowcami: kamieniem i drewnem – co sprawia wrażenie bliższego obcowania z naturą.
Terma Bania to duży kompleks wodno-rekreacyjny, który funkcjonuje na rynku od 2011 roku. Na ponad 400 m2 przestrzeni rekreacyjnej ulokowano liczne atrakcje, przewidziane dla gości dosłownie w każdym wieku; Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw oraz Ślizgi Wodne – to tylko niektóre z nich!

Poza strefą rekreacyjną na terenie obiektu wyznaczona została także strefa gastronomiczna. Jako element części restauracyjnej w Termach Bania, wykorzystany został namiot sferyczny Polidome50 z transparentnym przodem. Dzięki temu rozwiązaniu goście mogą delektować się przygotowanymi przez barmana napojami, podziwiając jednocześnie uroki tatrzańskich grani.
Sztuczka z transparentnością frontowej ściany działa oczywiście w obie strony – obnażone
wnętrze namiotu sferycznego zachęca przechodzących w pobliżu gości do wstąpienia i skorzystania zoferty koktail baru; szerokiego wachlarza alkoholi, koktajlów oraz napojów
bezalkoholowych.
Niejednego zaskoczyć może sposób płatności w podtatrzańskim obiekcie – tu raz jeszcze
folklor spotyka się z nowoczesnością. Rachunki z baru przesyłane są bezpośrednio na basenowy
zegarek, dzięki czemu nie ma potrzeby zabierania ze sobą gotówki czy kart płatniczych; to
wygodne i praktyczne rozwiązanie, pozwala skupić się jedynie na tym, co przyjemne.
Kopuła geodezyjna należąca do term została zakotwiczona na piasku, co buduje wakacyjny klimat poprzez stworzenie luźnej atmosfery, sprzyjającej wypoczynkowi. Dodawszy do tego namacalną bliskość gór, nawet największy ponurak jest w stanie odnaleźć wewnętrzny spokój.
Koktail bar ustawiono w strefie letniej kompleksu wodno-rekreacyjnego – ta funkcjonuje
wyłącznie w sezonie wakacyjnym. Wraz z końcem sezonu i zamknięciem nowoczesnej strefy
letniej, namiot sferyczny może zostać bezproblemowo zdemontowany i rozłożony ponownie wraz
z otwarciem nowego. Oczywiście wielokrotne rozkładanie kopuły geodezyjnej nie odbija się na jej jakości, ponieważ nasze produkty wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu zachowują trwałość i doskonały wygląd przez długie lata.
Namiot sferyczny firmy Polidomes dzięki opcji błyskawicznego montażu i demontażu jest produktem wielozadaniowym i wielce uniwersalnym. Kopułę geodezyjną można wykorzystać na wiele rozmaitych sposobów – latem jako bar, natomiast poza sezonem jako doskonałą forma reklamy. W jego wnętrzu zorganizować można także strefę informacyjno-promocyjną, ale również miejsce społeczne; arenę zabaw, dyskotekę.
Jeśli cenisz sobie funkcjonalne rozwiązania, skontaktuj się z naszym doradcą, a chętnie
pomożemy dobrać ofertę do Twoich potrzeb!