Transparentny namiot Polidome 30 na targach ślubnych – namiot ogrzewany

Z okazji Dnia Kobiet, Hotel Baltic Plaza, stał się ambasadorem i organizatorem, pierwszych targów ślubnych, w Kołobrzegu. Polidome 30, w wersji 100% transparentnej, był jedynym outdoorowym stoiskiem podczas trwania targów. Mimo niesprzyjającej pogody i niskich temperatur, namiot – kopuła został ogrzany a w jego wnętrzu było miło i przyjemnie. Goście w wewnątrz konstrukcji, mogli delektować się kawą z rąk baristy, podziwiać dekoracje weselne, obejrzeć meble eventowe czy porozmawiać z konsultantką ślubną. Dla wszystkich nowożeńców, firma Polidomes poleca również usługę organizacji wesel i konferencji na plaży.

Konstrukcje sferyczne, dają niesamowitą wolność tworzenia własnych, unikalnych przestrzeni. Konstrukcje geodezyjne, z łatwością dopasowują się do potrzeb i wizji właściciela czy wynajmującego. Dzięki zastosowaniu różnych poszyć,  materiałów, druku czy innowacyjnych rozwiązań, namioty geodezyjne Polidomes mogą mieć wiele wcieleń.

Nasze namioty to produkt szyty na miarę, każda realizacja dostosowywana jest do nietypowych potrzeb czy założeń finansowych ale zawsze na najwyższym poziomie, zgodnie z najwyższymi standardami.

Namioty sferyczne Polidomes, stwarzają wyjątkową okazję do wyjścia poza standardowe rozwiązania. Ich niepowtarzalny i wyjątkowy kształt, tworzy niesamowite poczucie przestrzeni, zapewniając ekskluzywne miejsce skutecznej strategii marketingowej. Co ważniejsze, kopuły geodezyjne, są doskonale przystosowane do „ostrych” warunków pogodowych i charakteryzują się wyższą tolerancją zarówno na wiatr jak i obciążenie śniegiem. Namioty sferyczne Polidomes, są modułowe, łączą się za pomocą tuneli (połączenia atomowe) a ich ilość może być nieograniczona.

Z entuzjazmem i pasją podchodzimy do każdej realizacji. Wierzymy, że nawet najmniejsze wydarzenie kulturalne czy sportowe, dzięki naszym konstrukcjom nabierze odpowiedniego prestiżu i ekskluzywnego wykończenia. Dbałość o najmniejsze szczegóły i ciągły rozwój, pozwala nam tworzyć najlepsze konstrukcje geodezyjne na świecie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów geodezyjnych, prosimy o kontakt!