Namioty geodezyjne podczas OTC 2015  w Houston, Texas

W maju 2015 roku, po raz pierwszy w historii, mieliśmy okazję osobiście dostarczyć namiot sferyczny Polidome do USA. Konstrukcja sferyczna o powierzchni ponad 30m2, została wykorzystana jako stoisko targowe podczas OTC w Houston, Texas. The Offshore Technology Conference- to impreza poświęcona tematyce eksploracji, eksploatacji i technologii wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego z podmorskich złóż.

The Offshore Technology Conference co roku gromadzi ogromną rzeszę zainteresowanych. To największe wydarzenie na świecie dedykowane branży offshore. Corocznie targi odwiedza ponad 80.000 ludzi z całego świata, m.in. inżynierowie, naukowcy, oraz przedstawiciele firm związanych z poszukiwaniem oraz wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego.

W 2015r. targi OTC osiągnęły rekordową ilość 2500 wystawców z ponad 100 krajów- m.in. GAZPROM, Shell, Petroleum czy NASA. Debiut kopuły geodezyjnej był podwójny z uwagi na fakt, iż po raz pierwszy w historii targów OTC pojawiło się stoisko targowe w namiocie sferycznym.

Szczęśliwymi, nowymi nabywcami namiotu Polidome została firma Southern Procurement Services z Miami.

Na potrzeby targów, zaproponowaliśmy namiot Polidome 30 z panoramicznym, transparentnym poszyciem i zacienionym dachem. Tego typu przezroczysta wersja namiotu sferycznego, to nietypowy i elegancki sposób stoiska targowego.

Podobne zastosowanie namiotów sferycznych Polidomes sprawdziło się już w poprzednich realizacjach na targach AGRO SHOW, lub Wod Kan, Konstrukcje sferyczne Polidomes dostarczone dla firmy: Agrisem i Wavin.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów, zapraszamy do kontaktu.