1 czerwca 2017 w Cardiff w Wielkiej Brytanii rozpoczął się UEFA Champions Festival, który w myśl organizatorów miał stanowić uwerturę dla tegorocznego finału piłkarskiej Ligi Mistrzów – spektakularnej imprezy, w której wzięło udział ponad 150 000 kibiców z całego świata! Organizatorzy festiwalu wykorzystali fakt, iż namiot sferyczny Polidome30 z wyglądu przypomina footballówkę i odważnie skojarzyli piłkarskie święto z kopułą geodezyjną firmy Polidomes! Należy tu dodać, iż mariaż akurat w tym konkretnym przypadku, okazało się być małżeństwem zarówno z rozsądku jaki i z miłości (do jakościowo wybornych produktów). 1:0 dla organizatorów!
W ramach UEFA Champions Festival w dniach 01-04.06.2017 zorganizowano specjalną strefę kibica, w której odbywały się liczne pokazy, koncerty i konkursy, utrzymywane w tematyce okołofootballowej. Z obiektu mógł skorzystać każdy odwiedzający stolicę Walii, która przez te kilka dni spełniała funkcje europejskiej stolicy footballu.
Tym razem firmę Polidomes International reprezentował namiot sferycznyPolidome 30 skonstruowany w formie amfiteatru, wyposażony w podłogę premium! Zgodnie z wymogiem klienta, pokryliśmy parkiet materiałem imitującym boiskową murawę – uzyskany wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania; namiot sferyczny Polidome30 stał się najprawdziwszą footballową świątynią!


source: https://twitter.com/FAW_Womens
Co więcej – na poszyciu kopuły geodezyjnej wykorzystano zaprojektowaną specjalnie na tę okazję grafikę, która idealnie wkomponowała się w panującą na festiwalu atmosferę i skutecznie przykuwała uwagę odwiedzających.
Całość konstrukcji namiotu sferycznego Polidome 30 oparta została na szkielecie zbudowanym ze stalowych ocynkowanych rur, połączonych ze sobą solidnymi mocowaniami. Poszycie w tym modelu wykonane jest ze specjalnej tkaniny nylonowej i posiada atesty bezpieczeństwa takie jak B1 oraz M2.
Opisany powyżej Namiot Sferyczny Polidome 30 był głównym elementem kampanii pt. „Together we play strong”, mającej na celu zachęcenie kobiet z przedziału wiekowego 13-17 lat do odkrycia uroków gry w piłkę nożną.Misją UEFA jest, aby do 2020 roku football stał się wiodącym sportem wśród kobiet. W naszej kopule geodezyjnej wydzielono więc strefę rekreacyjno- edukacyjną, gdzie każdy odwiedzający mógł zagrać w piłkarzyki (analogowe) lub na konsoli ale też spróbować swoich sił w karaoke.
Reasumując – kolejna realizacja zakończyła się sukcesem. Namiot sferyczny został przystosowany do potrzeb klienta w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki szerokiej gamie możliwości oferowanej przez firmę Polidomes jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i
zrealizować każdy indywidualny pomysł. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów; to dla Was się zmieniamy i testujemy granicę własnej elastyczności!
Wszystkie namioty sferyczne firmy Polidomes stanowią idealne rozwiązanie dla organizatorów różnorakich imprez sportowych, gdyż oferują niesamowite możliwości dopełniające każdy event! Niezależne od czynników pogodowych gwarantują stabilizacje i bezpieczeństwo dla przebiegu każdej imprezy oraz jej uczestników. Wewnątrz kopuł geodezyjnych można usytuować stanowiska sędziowskie, pomieszczenia dla zawodników, szatnie i saloon, nawet magazyn dla sprzętu.
Namioty Polidomes dzięki ogromnej powierzchni poszycia, stanowią doskonałe miejsce na działania marketingowe – po prostu są genialną bazą na wszelkie możliwe reklamy wiszące i klejone.
Każda z naszych kopuł geodezyjnych wygląda imponująco i już sama jej obecność na sportowych wydarzeniu podnosi rangę imprezy.
Event został zrealizowany przez firmę: event production management ltd
Źródło: https://twitter.com/FAW_Womens