Taki mamy klimat…

Jesteśmy w stanie utrzymać wymaganą temperaturę, w każdych warunkach pogodowych. Nie tylko w Polsce…

Klimatyzatory ewaporacyjne

Stosując klimatyzatory ewaporacyjne, w szybkim tempie, można schłodzić duże powierzchnie namiotów sferycznych. Klimatyzator zawiera duże chłodzące wkłady, które w trakcie cyklu pracy, pozostają przez cały czas mokre. Gorące powietrze wtłaczane jest do klimatyzatora przez cichy wentylator, a następnie,nieustannie przechodzi przez nasączone wodą wkłady, gdzie woda absorbuje ciepło poprzez naturalny proces parowania. W wyniku takiego procesu, powstaje chłodny, orzeźwiający powiew powietrza.

Temperatura w namiotach

Struktury Polidomes, wyposażone są w otwory wentylacyjne, przystosowane do podłączenia systemów grzewczych lub klimatyzacyjnych, które każdorazowo dostosowane są do wielkości oraz panujących zewnętrznych warunków atmosferycznych. Gwarantujemy optymalną temperaturę wewnętrzną, by zapewnić najwyższy komfort użytkowania naszych konstrukcji. Stosujemy nagrzewnice elektryczne lub na olej opałowy.

Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne, to nadmuchowe urządzenia grzewcze, zasilane przez prąd. W naszej ofercie, w opcji wynajmu jak i sprzedaży,  posiadamy nagrzewnice elektryczne (termowentylatory) o mocach od 3 do 22 kW.

Nagrzewnice olejowe

Nagrzewnice powietrza na olej opałowy, z zewnętrznym odprowadzaniem spalin i termostatem. Dmuchawy całkowicie bezpieczne, ciche i bardzo wydajne! Dysponujemy nagrzewnicami o mocy od 3 do 100 Kw.