Leasing

Nowa atrakcyjna forma finansowania konstrukcji Polidomes!

Firma Polidomes International jest czołową marką na wymagającym rynku producentów namiotów sferycznych. Jako przedsiębiorstwo wychodzące zawsze naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów, postanowiliśmy wzbogacić ofertę o możliwość zakupu namiotów sferycznych poprzez leasing.

W ramach leasingu oferujemy naszym klientom atrakcyjne warunki sprzedaży. W myśl ustaleń leasingowych firma Polidomes proponuje swoim partnerom prawo do korzystania z namiotów sferycznych na pewien uzgodniony w umowie okres czasu, oczekując w zamian ustalonych zawczasu spłat ratalnych.

Jest to idealne rozwiązanie dla nowych, dynamicznie rozwijających się firm, nieposiadających jeszcze dostatecznego wkładu finansowego, a marzących o inwestowaniu w rozwój. Łatwiej jest przecież zarządzać środkami finansowymi z racji umowy, która zawarta na określony czas i określone kwoty daje przejrzystość w planowaniu kosztów w budżetach długoterminowych. Ponadto w tym konkretnym przypadku spłata rat leasingowych finansowana jest z bieżących zysków, wynikających z użytkowania namiotu sferycznego, co w znacznym stopniu poprawia płynność finansową.

Jedno jest pewne – dzięki dogodnym warunkom, jakie jesteśmy Państwu w stanie zaoferować, każdy może rozwinąć swój biznes i poczuć się niczym Rockefeller.

 

Przykładowa oferta Leasingu dla Klinetów firmy Polidomes Internatinal

 

Użytkowanie kopuł geodezyjnych firmy Polidomes może w znaczący sposób wywindować Twoją pozycję na rynku oraz poprzez uatrakcyjnienie oferty, znacząco wpłynąć na pozyskanie nowych klientów.

Taki namiot sferyczny można wykorzystać na wiele sposobów, uatrakcyjniając tym samym wizerunek marki, jaką Państwo zamierzają stworzyć. Nasze namioty sferyczne do tej pory posłużyły jako miejsca, w których odbywały się najróżniejsze eventy tematyczne. Spełniały też rolę przedszkoli leśnych czy mobilnych kin, placów zabaw, czy nawet muzeum.

Kopuły geodezyjne doskonale wpisują się w konwencje turystyczną, gdzie wykorzystywane są jako klimatyczne miejsca wakacyjnych imprez na terenach ośrodków wypoczynkowych – stanowią też idealną reklamę hotelów mogą też zbudować podwalinę dla niezwykle innowacyjnego glampingu.
Rozwój firmy jest naturalnym procesem i oczywistością dla każdego ambitnego przedsiębiorcy. Dzięki naszej ofercie leasingowej namioty sferyczne przestały być nieosiągalnym marzeniem, a stały się produktem dostępnym niemal dla każdego. Zakup poprzez leasing
namiotu sferycznego firmy Polidomes jest wyjątkowo mądrą inwestycją, która z pewnością przyniesie wiele wymiernych korzyści.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty.

 

Kontakt