Serwis i bezpieczeństwo

Posiadamy bogato wyposażony park maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać naprawy poszyć, konstrukcji stalowych i wszystkich pozostałych elementów namiotów sferycznych. Podczas napraw używamy oryginalnych materiałów z jakich został wykonany namiot, dzięki czemu naprawa jest często niezauważalna, a poszycie jest jak nowe. Jeśli twój namiot został uszkodzony lub odbarwiony, są na nim pozostałości od taśmy klejącej, smaru lub trawy, chętnie podejmiemy się próby renowacji i ewentualnej wymiany poszycia do namiotów różnego typu.

Co nas wyróżnia

Nie poprzestajemy na produkcji i montażu namiotów. Z nami wprowadzisz w życie nawet najbardziej zaskakujące pomysły na event.

Profesjonalizm

Jesteśmy pasjonatami jakości i stylu. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu, najlepszych namiotów na świecie i obsługi na najwyższym poziomie. Nasz Klient oraz jego potrzeby są dla nas najważniejsze, naszą pracę uznajemy za wykonaną dopiero w chwili osiągnięcia zamierzonego przez Klienta celu. Każda impreza zaczyna się od inspiracji, do marzenia stworzenia czegoś unikalnego, specjalnego i niezapomnianego. My realizują marzenia, zarówno te duże jak i małe!

Kompleksowość

Nasz doświadczony i profesjonalny zespół, pomoże Ci zaprojektować odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Razem stworzymy idealne miejsce, dopasowane do warunków i budżetu. Realizujemy zamówienia zgodnie z wizją Klienta lub służymy radą i własnymi pomysłami. Zapewniamy oprawę muzyczną, jak i techniczne zaplecze każdego eventu. Tworzymy odpowiednią scenografię, by każda impreza posiadała swój unikalny klimat. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi i profesjonalnymi podwykonawcami, co sprawia, że każdy przygotowywany przez nas event jest zorganizowany na najwyższym poziomie.