Dopracowany system

Cechą charakterystyczną podłogi konstrukcyjnej Polidomes, jest możliwość poziomowania terenu i montażu na nierównych gruntach. Aluminiowe wykończenia, dodają elegancji i fantastycznie komponują się ze sferą.

Nierówne podłoże:

Pollywood Premium Floor

Podłogi POLIDOMES odzwierciedlają sferyczny kształt kopuły, łącząc się z konstrukcją w jeden element. Podłoga działa jako balast dla kopuły i zmniejsza ilość dodatkowej wagi potrzebnej do zabezpieczenia konstrukcji.

Równe podłoże:

Podłoga modułowa

Drugim wariantem podłogi stosowanej przez Polidomes, jest podłoga układana z sześciobocznych płyt, wykonanych z twardego HDPE. Jest to idealne rozwiązanie, które sprawdza się na płaskich nawierzchniach, horyzontalnie wyrównanych, gdzie nie ma potrzeby poziomowanie powierzchni podłogi (kostka brukowa, chodnik, boisko itp.). Przewagą podłogi tego typu jest: waga, krótki czas montażu, małe gabaryty podczas transportu.

Synergia

Podłoga odwzorowuje kulisty kształt namiotu i łączy się z konstrukcją namiotu w jedną całość, dzięki czemu podłoga jest jednocześnie balastem konstrukcji sferycznej i ogranicza ilość dodatkowego ciężaru, niezbędnego do bezpiecznego przytwierdzenia konstrukcji do gruntu.

Balast wodny

Jako jedyna firma na świecie, proponujemy zintegrowany balast wodny jako alternatywę dla balastu tradycyjnego. Tego typu dodatkowy ciężar jest łatwy i tani w transporcie i montażu.

Dodatkowy balast

Estetyczne, zmienne i łatwo montowane – specjalne ciężary (odlewy z żeliwa szarego, z czarnym gumowym podkładem) są niewidoczne i zintegrowane z systemem podłogowym, a tym samym zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dostosowane do różnych stref wiatrowych. Dowolna ilość tych ciężarów może być łatwo połączona wewnętrznie jak i zewnętrznie z systemem podłogowym Polidomes.