Polidomes - Namioty Glampingowe

Glamping co to jest? Glamping namioty – jakie są? Glamping co to znaczy? Glamping co to? Na czym polega glamping biznes? Jak założyć ośrodek glampingowy? Czy to dobry pomysł na biznes? Namioty glampingowe i domki glampingowe.

wszystko co musisz wiedzieć o namiotach glampingowych

Glamping po polsku, to polączenie angielskich slów „glamour” i „camping”, czyli „luksusowy kemping„. Spanie w namiocie, ma swój urok: powrót do natury, świeże powietrze, śpiwór i to wszystko… Ale Glamping co znaczy „luksusowy kemping” stawia wszystko na głowę: okazuje się, że namiot to nie zawsze dyskomfort: współczesna turystyka coraz bardziej skłania się w stronę komfortu i oto już dotarła do kempingów. Namioty glampingowe są kompletnie wyposażone we wszystkie wygody.

W Polidomes stworzyliśmy szereg modeli namiotów glampingowych, żeby zapewnić najlepsze wrażenia z glamping. Oferujemy państwu rozwiązania, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szybki montaż w dowolnie wybranej lokalizacji

W czasie od jednego do trzech dni można zainstalować nawet 10 namiotów glampingowych. Dostarczymy Ci szczegółową instrukcję montażu i zapewnimy pełne wsparcie. Namioty możesz łatwo dostosować do swoich wymagań. Ustawienie takiego namiotu w większości przypadków nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Konstrukcję łatwo złożą pracownicy nieposiadający kwalifikacji budowlanych czy inżynieryjnych. Na życzenie klienta, namioty może również ustawić nasz doświadczony zespół. Każdy namiot glamping wsparty jest na co najmniej 10 regulowanych, stalowych “nóżkach”, które można przytwierdzić do drewnianego lub betonowego podłoża. Nasze namioty sferyczne nie wymagają tradycyjnych betonowych fundamentów.

Przytulna, ciepła, bezpieczna przestrzeń i intrygujący design

Konstrukcja namiotów sferycznych składa się z wysokojakościowych i łatwych do utrzymania komponentów. To najwydajniejsza struktura jaką kiedykolwiek stworzono! Solidny stalowy szkielet można zmontować szybko i łatwo, a jego budowa zapewnia stabilność namiotu. Stalowe elementy stelażu są galwanizowane a powłoka wykonana jest z wysokojakościowego materiału PCV. Zaletą tych rozwiązań jest możliwość szybkiego montażu namiotu, wysoka jakość całej konstrukcji oraz opłacalność. Namiot glampingowy zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, jest odporny na temperatury w zakresie od -50 do +70 °C, rozciąganie i rozdarcia.

Poczuj się jak w domu: całoroczna, samowystarczalna przestrzeń mieszkalna

Kemping nie musi być wyłącznie letnią przygodą. Opracowana przez Buckminstera Fullera niezwykle odporna konstrukcja w połączeniu z pokryciem wykonanym z membrany PCV sprawia, że goście mogą cieszyć się komfortowym pobytem w luksusowych namiotach glampingowych przez cały rok. Namioty zaprojektowano tak, by zapewnić mieszkańcom wygodę przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych wymiarów. Nasze namioty sferyczne są wodoodporne i wytrzymałe na obciążenia związane z wiatrem oraz zalegającym śniegiem. Można je wyposażyć w przenośne piecyki, zapewniające gościom ciepło i niepowtarzalną, przytulną atmosferę. Media można też z łatwością podłączyć do istniejących sieci elektrycznych i wodociągowych, biofermentatorów i przydomowych oczyszczalni.

Solidna konstrukcja, którą możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb

Nasze namioty glampingowe są wytrzymałe na obciążenia powodowane intensywnymi opadami atmosferycznymi i zapewniają pełne bezpieczeństwo. Zastosowane rozwiązania technologiczne i materiałowe zapewniają co najmniej dziesięcioletnią trwałość namiotu.Każdy namiot jest dokładnie sprawdzany i przygotowywany z materiałów, które są w pełni dostosowane do sposobu, w jaki będzie on użytkowany. Powłoka może być przezroczysta lub wykonana z materiału nieprzepuszczającego światła. Zaprojektujemy również duże okna oraz świetliki dachowe tak, by Twoi goście mogli zasypiać obserwując gwiazdy i budzić się podziwiając wschód słońca.

nieskończone możliwości łączenia namiotów

Zbuduj duży namiot glampingowy z kilkoma osobnymi pokojami lub jedną, dużą przestrzenią mieszkalną. Możesz łączyć namioty przy pomocy tuneli i zaprojektować apartament składający się z kilku glampingów. Łącz różne konstrukcje i buduj wyjątkowe otoczenie, które zapewni Twoim gościom niezapomniane wrażenia z pobytu. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

co goście mówią o pobycie w naszych namiotach glampingowych?

Zapoznaj się z opiniami gości, którzy skorzystali z oferty glampingu i nocowali w namiotach Polidomes zaprojektowanych i wykonanych na specjalne zamówienie ośrodka Loch Tay Highland Lodges. Wiele osób szuka bliskiego kontaktu z naturą i powrotu do korzeni. Wiemy, że popularność glampingu wciąż wzrasta i coraz więcej gości ośrodków wypoczynkowych i hoteli wybiera nocleg w luksusowym namiocie na łonie natury.
Pięciogwiazdkowy glamping!
(przetł. z ang.)

Absolutnie wspaniałe doświadczenie. Piękne miejsce, przestronne namioty. Duże łóżko, niesamowity kominek i cudowne widoki z okien. Toaleta i łazienka były idealnie czyste, podobnie jak pobliska kuchnia. Doskonały pomysł na wyjazd!
OGKJH – tripadvisor.com

Wspaniały pobyt
(przetł. z ang.)

Bardzo dobrze wspominam swój pobyt w jednym z glampingów, zdecydowanie mogę polecić taki nocleg innym. Otoczenie ośrodka jest zadbane, obsługa bardzo miła i pomocna a same namioty są świetne. To idealny pomysł na weekendowy kemping bez uciążliwości takich jak rozbijanie namiotu i spanie na ziemi.
jsmith19930 – tripadvisor.com

Natalia Rawa

Glamping w takim miejscu to strzał w dziesiątkę! Cisza, spokój, cudowna atmosfera, widoki oraz pyszne śniadania sprawiają, że chce się tam wracać o każdej porze roku, polecam! 🙂
Natalia Rawa – facebook.com

Świetne miejsce
(przetł. z ang.)

Nocowaliśmy w wigwamie i w namiotach glampingowych, obie opcje możemy z czystym sercem polecić. Pobyt był komfortowy i bezproblemowy mimo, że podróżowaliśmy z dwójką dzieci. Obsługa ośrodka jest najlepsza na świecie – zapewniła nam wszelką pomoc, choć samo dotarcie do nas było wyzwaniem (6 godzin podróży). Chętnie wrócę tam w każdej chwili. Miejsce jest piękne, sceneria malownicza a obsługa genialna. Dziękujemy za przemiły pobyt!

jangelabA3217iH – tripadvisor.com

Namioty glampingowe w ośrodku Loch Tay Highland Lodges
(przetł. z ang.)

Wyjechaliśmy na kemping w namiotach żeby świętować naszą trzecią rocznicę i to był najlepszy wybór. Cały ośrodek jest oszałamiający, a tak pięknych widoków jak te które można podziwiać z okien glampingu nie ma nigdzie. Same namioty są komfortowe, przytulne i bardzo ciepłe zwłaszcza, kiedy rozpali się w piecu. To był nasz drugi pobyt w ośrodku, za pierwszym razem nocowaliśmy w wigwamie. Polecamy!

AbsWill – tripadvisor.com

Przeuroczo :)
(przetł. z ang.)

Nocowaliśmy z partnerem w namiotach przez dwie doby, bawiliśmy się świetnie. Namiot był naprawdę przytulny, zwłaszcza kiedy rozpaliliśmy sobie ogień w kominku. Cudowne widoki z okien. Kuchnia w ośrodku była zaskakująco dobrze wyposażona a prysznice nowe, czyste i zadbane.

Jasylan – tripadvisor.com

namioty glampingowe Polidomes — doskonały początek eko biznesu

Tworzymy i dostarczamy niepowtarzane rozwiązania dla ośrodków wypoczunkowych – namioty glampingowe, namioty igloo oraz domki na drzewach.
Oferujemy kompletne rozwiązania techniczne i wsparcie biznesowe od momentu założenia firmy aż do jej pełnego rozwoju.

więcej informacji