Energylandia to największy w Polsce park rozrywki, położony w Zatorze, pięknej okolicy na południu Polski. Zaledwie dwa kilometry od Energylandii znajduje się piękny kurort/marina o nazwie Skandynawia Resort. Właściciele kurortu Skandynawia poszukiwali łatwego i dochodowego sposobu na rozwój swojej działalności i postanowili dodać do swojej posiadłości sale weselne i bankietowe i zwrócili się do Polidomes na rozwiązanie.

Dzięki Polidomes zespół projektowy właściciele wybrali do swoich sal weselnych trzy połączone namioty kopułowe o łącznej zamkniętej powierzchni 400 m2. Wszystkie namioty kopułowe są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, przeznaczone do użytku przez cały rok i będą służyć przez wiele lat.

Główną, centralną salę bankietową stanowi kopuła P o powierzchni 300 m2 z ogromnym panoramicznym oknem. Do sali kopułowej wchodzi się przez dwuskrzydłowe, szklane drzwi (z tyłu znajdują się dodatkowe drzwi PCV). W sali głównej znajduje się także scena i specjalne podwieszane oświetlenie z efektami specjalnymi.

Geodoma P 50 m2 na lewo od kopuły głównej pełni funkcję garderoby (również z oknem panoramicznym i jednoskrzydłowymi drzwiami szklanymi). Zamknięta kopuła P50 m2 po prawej stronie ma również jednoskrzydłowe szklane drzwi i służy jako obiekt gastronomiczny do obsługi gości w łączącej ją głównej sali kopułowej.

Polidomes kopuły eventowe dostępne są we wszystkich rozmiarach (o średnicy od 6 m do 30 m+). Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem naszych namiotów kopułowych na całym świecie. Każdy z naszych namiotów kopułowych można w pełni dostosować od góry do dołu, korzystając z największego dostępnego wyboru dodatkowego wyposażenia, w tym markowych pokrowców z nadrukiem w pełnym kolorze, systemów HVAC, podłóg z balastowanego twardego drewna, systemów tuneli łączących, przedpokojów, projekcji 3D, systemy oświetleniowe i dźwiękowe oraz wiele, wiele więcej!

Jesteśmy specjalistami eventowymi z wieloletnim doświadczeniem i realizowaliśmy projekty w ponad czterdziestu krajach. Niezależnie od wielkości i rodzaju wydarzenia, które chcesz zorganizować, nasze futurystyczne namioty kopułowe są idealnym i opłacalnym rozwiązaniem. Oferujemy serwis, dostawę i montaż na całym świecie. Skontaktuj się z jednym z naszych sympatycznych przedstawicieli handlowych i przekonaj się, jak łatwo możesz urzeczywistnić swoje marzenie o wydarzeniu.

Więcej o geodezyjnych namiotach kopułowych Enerylandia można zobaczyć na tej stronie: https://www.scandinaviaresort.pl