Projekcje Sferyczne w Warszawie 2023 autorstwa Polidomes Projekt

Przygotujcie się na oszołomienie naszym najnowszym triumfem, będącym świadectwem naszej sprawności i poświęcenia z trzech istotnych powodów:

  • Globalna marka, wielka realizacja: Zorganizowaliśmy spektakularne wydarzenie dla międzynarodowej potęgi (nasze usta są zapieczętowane ze względu na postanowienia umowy). Ten monumentalny wyczyn jest naszym ukoronowaniem dotychczasowego osiągnięcia.
  • Warsaw Wonders: Wydarzenie to, zorganizowane na tle tętniącej życiem stolicy Polski, Warszawy, było prawdziwym powrotem do domu. Przekształciliśmy serce naszej ojczyzny w olśniewającą wizytówkę nowoczesności i przepychu.
  • Urzeczywistniona wizja: dzięki finezji i magii technicznej powołaliśmy do życia oszałamiające wizualnie wydarzenie, podczas którego zaprezentowaliśmy nowy, przełomowy produkt marki. Tchnięcie innowacji i wielkości w każdy szczegół było zaszczytem.

Wizja klienta wymagała prawie 2000m² naszego podpisu namioty sferyczne, począwszy od salonów wystawowych po sale koncertowe, sanktuaria VIP i wykwintne przestrzenie restauracyjne. Nasza kompleksowa oferta namiotów eventowych, obejmująca wszechstronne modele P700, P500, P300, P150, P110 i P75, odpowiedziała na to wezwanie.

Pod rozległym baldachimem P700 goście byli pod wrażeniem projekcje sferyczne

oraz koncert ukochanej polskiej ikony, który porwał 600-osobową publiczność. To tour de force trwało dwa niezapomniane dni. Z precyzją i wiedzą nasz zespół 20 wykwalifikowanych instalatorów, wspomagany przez dwa potężne dźwigi, skrupulatnie wzniósł te cuda architektury w ciągu pięciu dni. Kierując operacją, nasz mistrz operacji specjalnych, Sławek, zapewnił bezbłędne wykonanie od początku do końca.

Ogromny sukces tego wydarzenia jest powodem do ogromnej dumy. Po raz kolejny przekroczyliśmy stratosferyczne oczekiwania światowego tytana, ugruntowując naszą reputację pionierów w dostarczaniu niezwykłych wrażeń.