Firma Motors Lexus na słonecznej Majorce szybko potrzebowała idealnego tymczasowego salonu, aby zapewnić klientom zabawę i zaprezentować swój nowy model Lexusa w stylu i komforcie. Nasza szybka, profesjonalna obsługa i przyciągający uwagę, futurystyczny, kulisty kształt kopuł naszych salonów eventowych sprawiły, że był to naturalny wybór dla ich salonu wprowadzającego na rynek produkt.


Na swój tymczasowy salon wystawowy firma Lexus Motors na Majorce wybrała: Polidomes Kopuła eventowa o powierzchni 110 mXNUMX z panoramicznym oknem, dostosowanym do indywidualnych potrzeb dachem słonecznym, podsypką antypoślizgową, szklanymi drzwiami i klimatyzacją, w której można przyjmować gości i prezentować swój najnowszy model Lexusa.

Z kim Polidomes terenowe, obciążone, ocynkowane ramy podłogowe i antypoślizgowe drewniane podłogi. Nasze kopuły eventowe i sale wystawowe można bezpiecznie ustawić na dowolnej powierzchni i są specjalnie zaprojektowane tak, aby nadawały się do ekstremalnych klimatów.
Polidomes showroomy i kopuły eventowe nadają się do każdego miejsca i mają powierzchnię od 30 m700 do XNUMX mXNUMX. Nasi eksperci HVAC gwarantują komfortowy, dobrze wentylowany klimat wewnętrzny niezależnie od temperatury zewnętrznej. Nasze sale wystawowe i kopuły eventowe są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, rozdarcia i ogień, zbudowane z materiałów najwyższej jakości, oszczędne i trwałe przez wiele lat.


Polidomes modułowy system konstrukcji pozwala na łatwe dostosowanie wszystkich naszych kopuł eventowych do wymagań klientów. Polidomes oferuje największą na rynku ofertę dodatkowego wyposażenia i usług dla obiektów geodezyjnych. Wszystko z branding kopuł do drzwi, podłóg, okien i systemów wentylacyjnych oraz wiele innych akcesoriów i rozwiązań zależy od wyboru klienta.


Oferujemy sprzedaż i wynajem na całym świecie. Posiadamy oddziały i magazyny w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w USA. Profesjonalna obsługa, dostawa, montaż i demontaż naszych showroomów i kopuł eventowych przez nasz zespół ekspertów.

Salon Lexusa Dome firmy Polidomes