PolidomesARTDOME to największe i najbardziej imponujące doświadczenie sztuki cyfrowej w Europie. Wewnątrz ogromnej kopuły zwiedzający mogą podziwiać fantastyczną serię Immersyjne multimedia pokazy i występy na żywo oparte na sztuce i muzyce klasycznej.

Wciągające namioty geosferyczne w Antwerpii

Przez ostatnie 6 miesięcy ogromny ARTDOME znajdował się w Antwerpii w Belgii, gdzie tysiące widzów były zachwycone tymi wyjątkowymi pokazami. Było tak wiele pozytywnych opinii Polidomes zdecydowała się zabrać Artdome na tournee do głównych miast w całej Europie i oferuje modele współpracy nowym partnerom.

Te niesamowite cyfrowe spektakle obejrzało prawie dwa miliony ludzi na całym świecie, jednak do tej pory pokazy te odbywały się wyłącznie w salach o płaskich, pionowych ścianach. Nowo zaprojektowany ARTDOME jest największą w Europie i absolutnie najlepszą dostępną platformą do prezentacji wyjątkowych, otwartych wrażeń immersyjnych.

ARTDOME został specjalnie zaprojektowany, aby przenieść te niesamowite cyfrowe programy na zupełnie nowy poziom immersji. ARTDOME został nazwany skrzyżowaniem IMAX, kina 3D i wirtualnej rzeczywistości 360° bez konieczności używania zestawów słuchawkowych.

Główny ARTDOME ma 15 m wysokości i ponad 500 m2 powierzchni użytkowej. Oprócz ogromnego sferycznego ekranu pokrywającego sufit, kopuła zawiera wysoki okrągły ekran otaczający podstawę kopuły. Na środku znajduje się również duża, lustrzana sala cylindryczna zapewniająca dodatkowe projekcje 3D i taras widokowy.

Liczne projektory laserowe 4K o dużej mocy i system dźwięku przestrzennego łączą się, aby w pełni otoczyć widzów z każdego kierunku w tej niesamowitej, wciągającej przestrzeni. Sufit, ściany i podłoga ożywają dzięki niesamowitej, płynnej, wielobarwnej prezentacji wspaniałej sztuki i muzyki świata.

Futurystycznie wyglądający ARTDOME ma również połączoną kopułę o powierzchni 110 m2, która służy jako ekskluzywne wejście, recepcja i szatnia. Cały ARTDOME jest również mobilny i można go łatwo przenieść i ustawić na dowolnej płaskiej powierzchni w ciągu kilku dni.

Wciągające pokazy multimedialne oparte na sztuce klasycznej obejmują:

  • Od Moneta do Kandinsky’ego – sztuka rewolucyjna
  • Gustav Klimt – Naga prawda
  • Wielcy impresjoniści
  • Włoski renesans
  • Być Van Goghiem – wciągająca gra z aktorami na żywo

Trwa kilka nowych przedstawień development w tym „Podwodne sny” – rodzinny program, który pozwala zwiedzającym odkrywać magiczne światy pod powierzchnią morza.
Aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie, w jaki sposób Polidomes Wciągające kopuły projekcyjne działają, odwiedź naszą stronę internetową Kopuły projekcyjne i dowiedz się więcej o naszych najnowszych modułowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązaniach.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszymi modelami współpracy w zakresie pokazu ARTDOME Immersive Multimedia, który zawita do Twojego miasta. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jakie to proste.

Spektakl ARTDOME – immersyjne rozwiązania dla kopuł geodezyjnych firmy Polidomes / Wideo