Jeśli duża wystawa jest uważana za ważną dla stale rozwijającego się świata technologii, możesz się jej spodziewać Polidomes produkty eventowe wykorzystywane do prezentacji najnowszych osiągnięć produktowych i rozwiązań technologicznych firm.

Na targach MWC Barcelona (Światowy Kongres Mobilny) Barcelona 2023, odbywających się od 27 lutego do 2 marca, można było znaleźć jedną z naszych w pełni wyposażonych kopuł projekcyjnych P110 obsługiwaną przez jednego z naszych doświadczonych techników AV, prezentującą produkty jednego z wiodących na świecie dostawców łączności mobilnej.

MWC Barcelona to największe i najbardziej wpływowe wydarzenie dla dostawców i innowatorów globalnego ekosystemu łączności. Jest to miejsce, w którym dziesiątki tysięcy kadry kierowniczej wyższego szczebla z największych firm, rządów międzynarodowych i pionierskich firm technologicznych spotykają się, aby wymieniać się pomysłami, pokazywać nowe produkty i planować przyszłość technologii.

Niezależnie od tego, czy jesteś globalnym operatorem komórkowym, producentem urządzeń, dostawcą technologii, sprzedawcą, dostawcą treści czy innowatorem rozwiązań technologicznych, Polidomes Wyświetlanie wydarzeń 360 stopni w formacie 3D uznawane jest za najskuteczniejszy sposób przekazania komunikatu.

Autonomiczne Kopuły projekcyjne zapewnij urzekającą, prywatną przestrzeń i wyjątkową, wciągającą atmosferę, w której Twoje treści będą w pełni otoczyć odwiedzających przez wiele projektorów, które całkowicie pokryją cały sufit kopuły. Doświadczenia porównywane są do rzeczywistości wirtualnej bez konieczności używania gogli VR.

Polidomes jest wdzięczny za możliwość pracy nad tym projektem z naszym klientem Jackiem Mortonem, który zaaranżował wystawę. Jack Morton to jedna z największych na świecie, wielokrotnie nagradzanych, empirycznych, globalnych agencji marek na świecie, której celem jest tworzenie znaczących relacji między ludźmi i markami.

Jak Polidomes, to oddany zespół strategów, kreatywnych innowatorów, światowej klasy projektantów, futurystów i ekspertów operacyjnych, którzy tworzą niezapomniane doświadczenia.

Upewnij się i sprawdź Polidomes inne niesamowite immersyjne rozwiązanie produkty wykorzystywane na targach, wystawach, premierach produktów i wiele więcej!

Wystawa w Barcelonie 2023 / Hiszpania