Ukryci na niepozornym podwórzu kamienicy w centrum Warszawy (Chmielna 8) odwiedzający mogą odkryć i wziąć udział w Samsung Galaxy Playground, niesamowitym immersyjne przestrzeń, która odbędzie się w dniach 6 stycznia – 29 kwietnia 2023 r.

Prezentacja wideo Samsung Galaxy Playground

To tutaj Samsung prezentuje swoją najnowszą linię telefonów Samsung Galaxy i oferuje wiele ekscytujących atrakcji! Jeśli szukasz niezwykłego wydarzenia w Warszawie, to dobrze trafiłeś.

We współpracy z polską agencją eventową 10Team, Polidomes zorganizowała i wynajęła trzy połączone tunelami kopuły, aby stworzyć „Samsung Playground”, który przekształcił tę skądinąd „nieatrakcyjną” część miasta w magiczny świat.

Polidomes trzy kopuły (P150, P110 i P50) zapewniają powierzchnię ponad 300 m2 i są wyposażone w system klimatyzacji/ogrzewania, wytrzymałe szklane drzwi, solidną podłogę i są umeblowane w ultrafuturystycznym stylu, który możehaps być opisywane jedynie jako „gotowe na Instagram”. Jest też obrotowa scena z oświetlonymi neonami siedzeniami.

Galaxy Playground to wyjątkowe przeżycie audiowizualne, na które składa się m.in Polidomes system kopuł projekcyjnych (4 projektory laserowe i serwery multimedialne oraz ekran projekcyjny 360°) wewnątrz kopuły P150 Kopuła projekcyjna zapewnia niezapomniane, wciągające wrażenia nie z tego świata.

Wewnątrz połączonych kopuł Samsung przygotował 8 różnych stref specjalnie zaprojektowanych z myślą o tych, którzy lubią swobodę wypowiedzi, nowoczesny design i wyjątkowe formy rozrywki. To przestrzeń, w której odwiedzający mogą zrobić wspaniałe zdjęcia i wziąć udział w wielu inspirujących wydarzeniach. To idealna przestrzeń dla tych, którzy lubią wyrażać siebie poprzez zdjęcia i filmy, które mogą udostępniać w mediach społecznościowych.

Zwiedzający mogą bawić się światłem i grawitacją, uczestniczyć w kameralnych koncertach, pokazach filmowych, spotkaniach z ulubionymi artystami i znanymi influencerami mediów społecznościowych, a także specjalnych warsztatach fotograficznych i innych atrakcjach dostępnych bezpłatnie.

„Strefa personalizacji” tworzy najbardziej unikalny pop-up store w Polsce i zapewnia uczestnikom możliwość zdobycia limitowanych edycji naklejek pozwalających spersonalizować ich smartfony Galaxy, a także współtworzyć wyjątkową instalację artystyczną.

Wstęp na Galaxy Playground jest bezpłatny dla każdego. Liczba biletów na kameralne wydarzenia zamknięte jest ograniczona. Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu należy zarejestrować się poprzez stronę: Galaktyczny plac zabaw

Więcej informacji na temat tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia można znaleźć na stronie: Wciągający plac zabaw Samsung w Warszawie

Bądź pewien i podążaj Polidomes na naszych kanałach mediów społecznościowych, aby znaleźć informacje o wielu innych wciągających wydarzeniach odbywających się w Twojej okolicy!