Polidomes po raz kolejny mógł uczestniczyć w przygotowaniach do prestiżowego wydarzenia! Tym razem wzięliśmy udział w Międzynarodowym Forum Imprez Sportowych ED16 w Hiszpanii. Obok Siedziby Komitetu Olimpijskiego umieściliśmy nasz namiot Polidome 75 w którym można było wypróbować drony najnowszej generacji, okulary 3D do telefonu przenoszące do wirtualnej rzeczywistości lub wziąć udział w grach wyścigowych E-games. Namiot doskonale spisał się jako wizytówka tego znakomitego wydarzenia!

Co jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu imprez sportowych? Jak zorganizować takie przedsięwzięcia? Jakie działania marketingowe przeprowadzać? Na te pytania jak i wiele innych można było dostać odpowiedź podczas w siedzibie Komitetu Olimpijskiego w Madrycie. W dniach od 3 do 4 listopada odbywały się spotkania z udziałem ekspertów w dziedzinie sportu, szefami firm organizujących eventy sportowe, przedstawicieli marek sportowych a także sponsorów korporacyjnych. Podczas tego wydarzenia można było również posłuchać 12 wykładów gdzie omawiane zostały organizacje najważniejszych sportowych wydarzeń na świecie min. Rajd Dakar, La liga, Spartan Race itp. 

Wszyscy uczestnicy chętnie korzystali z atrakcji, jakie w środku krył nasz namiot Polidome 75, który jest najchętniej wybieranym przez organizatorów konferencji różnego rodzaju. Nasze kopuły zapewniają ekskluzywną przestrzeń, oraz użytkowanie na najwyższym poziomie. Ich zaletą jest szybki i prosty montaż, dzięki czemu przygotowania do imprezy zawsze mijają szybko i sprawnie. Współpracujemy z globalną siecią spedytorów, która specjalizuje się w złożonych opcjach transportu i logistyki, dlatego jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego kraju z kopułami o różnych rozmiarach!

Wybierz nowoczesną przestrzeń mobilną dla urozmaicenia swojej konferencji, lub do promowania swojego produktu! Zapraszamy do kontaktu z nami, przez formularz kontaktowy