Scottish Outdoor & Leisure Awards to nagrody, które zostają przyznawane najlepszym firmom z branży turystycznej i rekreacyjnej na terenie Szkocji.

Tego roku w Glasgow, gala została zorganizowana po raz pierwszy, przez Paramount Creative i będzie ona odbywała się cyklicznie każdego roku. Przedsiębiorstwa z całej Szkocji oferujące wypoczynek i rekreację w zgodzie z naturą biorą udział w internetowym głosowaniu. Pięć najlepszych, które uzyskają największą ilość pochlebnych opinii jak i zgłoszeń, awansują do finału, gdzie zostaną poddane końcowej ocenie Jurorów, jak i specjalistów z branży.

Głosowanie zakończyło się 30 września, a kilka godzin po tym zostali ogłoszeni finaliści, którzy otrzymali przepustkę do walki o statuetkę na Finałowej Gali w Glassgow, w Hotelu Marriot. Udział w gali wzięło 126 finalistów, którzy konkurowali między sobą w aż 17 kategoriach!

W jednej z kategorii pt. „Najlepszy Glamping w Szkocji” w finałowej piątce znalazły się wypoczynkowe domki z Loch Tay, które mieliśmy okazję tworzyć razem z Rupertem Barretem – pomysłodawcą całego resortu wypoczynkowego. Firma Polidomes po raz pierwszy w swojej historii miała zaszczyt opracować aż 7 ekskluzywnych domków letniskowych, pełniących funkcję wypoczynku, które stanowią nie małą atrakcję dla wszystkich turystów nie tylko ze Szkocji ale także innych zakątków świata. Miło nam poinformować, że nasza praca została doceniona i nagrodzona główną nagrodą w postaci statuetki. Cieszymy się, że nasze konstrukcje zostały docenione pod względem funkcjonalności jak i nowoczesnego designu, pośród tak dużej konkurencji. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie w branży, dające nam siłę do dalszego tworzenia .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy mają pomysły na stworzenie wyjątkowego i nietuzinkowego miejsca do wypoczynku razem z namiotami Polidomes! W celu uzyskania oferty, lub w razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt poprzez naszą stronę internetową.