Targi IDEX 2019 w Abu Dhabi – luty 2019

IDEX 2019 projection dome

Rozwiązanie najwyższej klasy dla projekcji panoramicznych podczas targów

Tym razem firma Polidomes zrealizowała absolutnie wyjątkowy projekt dla targów IDEX 2019, dosłownie wbudowując ekran kopuły projekcyjnej w przestrzeń wystawową. Nikt nawet nie przypuszczał, że to mobilne rozwiązanie!

IDEX to jedyne międzynarodowe targi zbrojeniowe połączone z konferencją odbywające się w regionie Środkowego Wschodu i Afryki Północnej, ukazujące najnowsze technologie z obszarów obrony lądowej, morskiej i lotniczej. To wyjątkowa przestrzeń pozwalająca na budowanie i wzmacnianie relacji z departamentami rządowymi, producentami i siłami zbrojnymi z całego regionu.

By zapewnić gościom niezapomnianą główną atrakcję wydarzenia, agencja Build UP wykorzystała namiot projekcyjny Polidome 110 z wewnętrznym ekranem projekcyjnym. Ta membrana projekcyjna pokrywa metalową strukturę namiotu i pozwala na wyświetlanie maksymalnie wyraźnych projekcji wideo na “drugiej skórze” namiotu, oferując efekt przeniesienia widza do wirtualnej rzeczywistości.  

Magia tego zrealizowanego na targach w Abu Dhabi projektu kryła się w tym, że wewnętrzne wykończenie namiotu Polidome 110 wyglądało jak wnętrze zwykłego planetarium. Ściany postawione w namiocie ukrywały przed wzrokiem widzów rozpory projekcyjne, pozostawiając jedynie całkowicie gładką powierzchnię do projekcji wideo. Dzięki wykorzystaniu projektorów w technologii Full HD zainstalowanych wokół obwodu namiotu sferycznego, goście mogli podziwiać wideo w jakości 4K emitowane wewnątrz kopuły.

Organizowane w Abu Dhabi targi IDEX przyciągają coraz większą liczbę kluczowych graczy gałęzi przemysłu obronnego oraz najważniejszych przedstawiciel rządów, sił zbrojnych i administracji wojskowej. 

Projekcje 360° w namiotach sferycznychsą niezrównanie atrakcyjnymi i potężnymi narzędziami promocji, które rozbudzają wyobraźnię, inspirują widzów, zapewniają głębokie przeżycia i dostarczają niepowtarzalnych, niezapomnianych doświadczeń.

Oferujemy pełną gamę przestrzeni projekcyjnych Polidomes – od 6 do 50 metrów średnicy, co przekłada się na powierzchnie, które mogą pomieścić nawet ponad 2000 osób!

Napisz do nas już dziś i zamień swoje wydarzenie w przeżycie, którego uczestnicy nigdy nie zapomną.

W tym projekcie wykorzystaliśmy:

Polidome 110

110 m2
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia poszycia
12 m
Średnica
6 m
Wysokość
160 osób
Stojąc
90 osoby
Przy stołach
130 osób
Siedzących w rzędach
105 osoby
Buffet stojący
Strona namiotu