Rozwiązanie najwyższej klasy dla projekcji panoramicznych podczas targów

Tym razem firma Polidomes zrealizowała absolutnie wyjątkowy projekt dla targów IDEX 2019, dosłownie wbudowując ekran kopuły projekcyjnej w przestrzeń wystawową. Nikt nawet nie przypuszczał, że to mobilne rozwiązanie!

IDEX to jedyne międzynarodowe targi zbrojeniowe połączone z konferencją odbywające się w regionie Środkowego Wschodu i Afryki Północnej, ukazujące najnowsze technologie z obszarów obrony lądowej, morskiej i lotniczej. To wyjątkowa przestrzeń pozwalająca na budowanie i wzmacnianie relacji z departamentami rządowymi, producentami i siłami zbrojnymi z całego regionu.

By zapewnić gościom niezapomnianą główną atrakcję wydarzenia, agencja Build UP wykorzystała namiot projekcyjny Polidome 110 z wewnętrznym ekranem projekcyjnym. Ta membrana projekcyjna pokrywa metalową strukturę namiotu i pozwala na wyświetlanie maksymalnie wyraźnych projekcji wideo na “drugiej skórze” namiotu, oferując efekt przeniesienia widza do wirtualnej rzeczywistości.  

Magia tego zrealizowanego na targach w Abu Dhabi projektu kryła się w tym, że wewnętrzne wykończenie namiotu Polidome 110 wyglądało jak wnętrze zwykłego planetarium. Ściany postawione w namiocie ukrywały przed wzrokiem widzów rozpory projekcyjne, pozostawiając jedynie całkowicie gładką powierzchnię do projekcji wideo. Dzięki wykorzystaniu projektorów w technologii Full HD zainstalowanych wokół obwodu namiotu sferycznego, goście mogli podziwiać wideo w jakości 4K emitowane wewnątrz kopuły.

Organizowane w Abu Dhabi targi IDEX przyciągają coraz większą liczbę kluczowych graczy gałęzi przemysłu obronnego oraz najważniejszych przedstawiciel rządów, sił zbrojnych i administracji wojskowej. 

Projekcje 360° w namiotach sferycznychsą niezrównanie atrakcyjnymi i potężnymi narzędziami promocji, które rozbudzają wyobraźnię, inspirują widzów, zapewniają głębokie przeżycia i dostarczają niepowtarzalnych, niezapomnianych doświadczeń.

Oferujemy pełną gamę przestrzeni projekcyjnych Polidomes – od 6 do 50 metrów średnicy, co przekłada się na powierzchnie, które mogą pomieścić nawet ponad 2000 osób!

Napisz do nas już dziś i zamień swoje wydarzenie w przeżycie, którego uczestnicy nigdy nie zapomną.