Namiot sferyczny Polidomes podczas akcji promocyjnej!

Od 31 lipca do 14 sierpnia, podczas Jarmarku św. Dominika w Gdańsku, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zorganizował akcję „Pomorskie dla Zdrowia”, gdzie głównym celem było uświadamianie wszystkich mieszkańców jak i turystów, jak ważne są działania profilaktyczne.

Firma „Polidomes” włączyła się w tę akcję, przygotowując kopułę sferycznąPolidome 75”, w której przyjmowali lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci ze szpitali, w trójmieście jak i okolicach. Na specjalne zamówienie, przód membrany został pokryty winylowa naklejka, z logiem Urzędu Marszałkowskiego, dzięki czemu każdy zainteresowany akcją, wiedział gdzie może zasięgnąć porad lekarskich. Podczas upalnych dni w środku namiotu zostały zastosowane klimatyzatory ewaporacyjne, które skutecznie chroniły przed słońcem i wysoką temperaturą. Każdy uczestnik akcji, mógł się ochłodzić, oczekując na wizytę ze specjalistą.

Na Targu Węglowym, mieszkańcy Trójmiasta wraz z turystami skorzystali z porad profesjonalistów w zakresie dietetyki, alergologii, onkologii, fizjoterapii, ortopedii oraz wielu wielu innych. Wykonano tysiące, darmowych rutynowych badań tj. pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar cukru we krwi, pomiar BMI. Przeprowadzono wiele rozmów na temat nietypowych przypadłości zdrowotnych, podczas których wyjaśniono jak z nimi walczyć z pomocą lekarza, jak i również samemu. Podczas imprezy odbyło się także szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, przez ratowników medycznych, Dodatkowo obok naszego namiotu sferycznego, podczas całej akcji został podstawiony krwiobus Fundacji DKMS, gdzie każdy ochotnik mógł dołączyć do bazy dawców komórek macierzystych krwi bądź szpiku.

7 tysięcy zbadanych, 2,2 tysiące udzielonych porad lekarskich, 1,6 osób przeszkolonych z pierwszej pomocy. Te liczby pokazują, jak ogromnym zainteresowaniem cieszyła się ta ważna akcja. Cieszymy się, iż nasza firma „Polidomes” mogła wspierać propagowanie badań profilaktycznych, które odbiło się szerokim echem na terenie całej Polski. Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Konstrukcje Polidomes również cechuje trwałość i bezpieczeństwo. Dzięki nam, takie wydarzenia znajdują odpowiednią oprawę, oraz zapadają w pamięć uczestników na długi czas.

Zapraszamy urzędy miast i gmin do współpracy i do wykorzystania konstrukcji sferycznych Polidomes do różnego rodzaju akcji uświadamiających i edukujących. Namioty sferyczne Polidomes to idealne rozwiązanie na każdą potrzebę.