Namioty sferyczne Polidomes podczas akcji promocyjnej!

„Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (DOFE) to największa ogólnopolska akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych. Mają one na celu uświadomienie wszystkim mieszkańcom regionu, jak wiele unijnych projektów udało się zrealizować oraz dlaczego są tak ważne dla społeczeństwa.

Już od trzech lat majowy weekend zmienia się w „Święto Funduszy Europejskich” zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Głównym punktem tego przedsięwzięcia obchodzonego w Lublinie, był sobotni piknik rodzinny, zorganizowany na Placu Zamkowym.
Specjalnie na tę okazję Firma Polidomes stworzyła funduszowe miasteczko, składające się z 3 namiotów sferycznych: Polidome 300, Polidome 150, Polidome 75 z logiem, promującym DOFE. Podłoga z aluminiowymi listwami dodała elegancji oraz stanowiła balast dla konstrukcji kopuł. Zewnętrzny jak i wewnętrzny nowoczesny wygląd kopuły był wielką atrakcją, dzięki czemu skutecznie przyciągał wszystkich zainteresowanych podczas dni otwartych.
W środku namiotów na gości czekało ponad 40 różnorodnych atrakcji. Największą popularnością wśród najmłodszych cieszyły się eksperymenty zorganizowane przez Centrum Nauki Kopernika, degustacja molekularnych lodów oraz ekologicznych jabłek czy też symulator jazdy samochodem rajdowym. Dorośli natomiast często zaglądali na stoisko Doliny Zielawy, słynące z uprawy zdrowych ziół jak i naparów, badania kondycji włosów oraz bezpłatnych konsultacji odnośnie tego, jak ubiegać się o dotację unijną. Ponadto dzięki Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Studentów Medycyny odbyły się pokazy ratownictwa medycznego, pomiary cukru we krwi, jak i ciśnienia dla wszystkich zgromadzonych. Na zakończenie akcji promującej DOFE pod wieczór, obok namiotów, na głównej scenie pojawili się Jacek Kawalec, Ewa Błachnio, Formacja Chatelet, zespół DELUXE oraz Afromental.
Mobilność oraz funkcjonalność – To dwie cechy charakterystyczne namiotów Polidomes. Dają one możliwość prezentacji produktów oraz usług w dowolnym miejscu. Mogą być modyfikowane i dopasowane pod indywidualne potrzeby klientów. Dzięki szerokiej gamie wielkości kopuł, namioty firmy Polidomes są w stanie pomieścić dowolną liczbę osób. Są łatwe w montażu, lekkie a za razem odporne na wszelkie warunki pogodowe oraz promieniowanie UV. Pomagamy przez cały proces zamówienia : Od projektu i produkcji, poprzez logistykę, montaż oraz serwis. Naszym priorytetem jest dbałość o szczegóły jak i zadowolenie klienta.