Kopuła do projekcji stworzona przez Polidomes na potrzeby kampanii marketingowej związanej z rebrandingiem firmy A1.

Firma Telekom Austria dążyła do unifikacji nazwy we wszystkich regionach, w których jest obecna. Poza Austrią i Bułgarią, grupa Telekom Austria działa także w Chorwacji, Słowenii, Macedonii i Serbii oraz na Białorusi.

W nowym logo firmy, litera “A” ma kolor czerwony, a nie, jak poprzednio, zielony. Symbol został zaprezentowany w Austrii i będzie odtąd używany we wszyskich obszarach rynkowych na których A1 aktywnie działa.

Aby wypromować nowe logo, firma stworzyła materiał filmowy wysokiej jakości i wybrała innowacyjną metodę jego prezentacji: kopuła projekcyjna z ekranem sferycznym w 360 stopni, stworzona przez Polidomes. Ta specjalna konstrukcja o średnicy 14 metrów nie tylko umożliwia wyświetlanie filmów w jakości 4K ale sprawia też, że widzowie doświadczają całkowitego zanurzenia w przedstawianym materiale.

W przyszłym roku firmy podległe A1 również zostaną przemianowane, co oznacza że VIP otrzyma nową nazwę oraz nowe logo. Thomas Arnoldner, dyrektor naczelny nowej firmy A1 Telekom Austria Group, wyjaśnia: “Spójna identyfikacja wizualna i jednolity obraz marki A1 sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni i rozpoznawalni jako silna międzynaporowa grupa”.

Jako firma wiodąca, Telekom Austria wykorzystała w kampanii promującej nową nazwę przełomowe rozwiązanie.
Namiot sferyczny Polidome150 z wewnętrzną warstwą projekcyjną to doskonała inwestycja: konstrukcja jest funkcjonalna i mobilna, zapewnia ekskluzywną, zadaszoną przestrzeń którą można dowolnie przemieszczać – montaż i demontaż kopuły jest szybki i prosty.

Polidomes International to kluczowy partner organizatorów wydarzeń masowych – skontaktuj się już dziś z naszym specjalistą!