Polidomes stworzył Kopułę Projekcyjną specjalnie na potrzeby kampanii marketingowej mającej na celu promocję rebranding firmy A1.

Telekom Austria chciała używać jednej nazwy na wszystkich swoich rynkach. Oprócz Austrii i Bułgarii Telekom Austria jest obecny w Chorwacji, Białorusi, Słowenii, Macedonii i Serbii.

Nowe logo firmy, w którym litera A nie jest już zielona, ​​a czerwona, zostało zaprezentowane w Austrii i będzie stosowane na wszystkich rynkach, na których firma jest obecna.

W celu promować pod nową marką firma stworzyła specjalne treści wideo wysokiej jakości i w które zainwestowała innowacyjny sposób dostarczania wideo – Kopuła projekcyjna wykonana przez Polidomes, specjalny ekran kopułowy projekcyjny o średnicy 45 stóp nie tylko wyświetla wideo 4K, ale także zanurza odwiedzających w tworzonej treści.

W przyszłym roku nazwy wszystkich spółek-córek zostaną przemianowane na A1, dzięki czemu VIP również otrzyma nową nazwę i logo.
Thomas Arnoldner, dyrektor generalny grupy A1 Telekom Austria, wyjaśnił:

„Ujednolicona obecność na rynku pod marką A1 zwiększa naszą widoczność jako potężnej międzynarodowej grupy firm”.

Thomas Arnoldner, dyrektor generalny grupy A1 Telekom Austria

Jako wiodąca firma Telekom Austria wybrała najnowocześniejsze rozwiązanie za działania marketingowe mające na celu promocję nowej nazwy. 

Polidome Eventowy namiot kopułowy P150 z wewnątrz wykładziny projekcyjnej jest inwestycją o wysokiej funkcjonalności ze względu na swoją mobilność. Zapewnia ekskluzywną, osłoniętą przestrzeń, którą z łatwością można zamontować w dowolnym miejscu, a także łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Polidomes International to wiodący partner w organizacji wydarzeń na dużą skalę – skontaktuj się z naszym specjalistą już dziś!