Wmurowanie kamienia węgielnego w Galerii Warmińskiej.

Najwiekszą zaletą namiotów sferycznych, jest ich ogromna funkcjonalność.  Ponadczasowy design i intrygujący wygląd kopuł, zapewnia nie tylko wrażenia estetyczne, ale niesamowitą wszechstronność ich użycia. Możliwość dostosowania naszych namiotów do indywidualnych potrzeb udowadnia, że jesteśmy w stanie zorganizować każdy projekt.

Największa od lat inwestycja realizowana w Olsztynie – Galeria Warmińska – doczekała się wmurowania symbolicznego kamienia węgielnego. Uroczystość odbyła się w „miasteczku” namiotów geodezyjnych Polidomes.

Nasze kopuły, świetnie nadawały się do tego zadania. Klient zdecydował się wykorzystać:  namiot sferyczny Polidome 30, Polidome 50, Polidome 75pełniły one funkcje: zaplecza, strefy relaksu i szatni, oraz dużą konstrukcje sferyczną Polidome 300, z transparentnym frontem, użytą jako salę główna całego wydarzenia.

Wszystkie namioty połączyliśmy tunelem, co pozwoliło nam osiągnąć powierzchnie blisko 450 m2.  Dzięki naszym strukturom geodezyjnym, event na placu budowy, nabrał niepowtarzalnego wymiaru i stał się niezapomnianym wydarzeniem. Cały projekt, został przygotowany z wielkim rozmachem.

 

Realizatorem inwestycji jest Libra Project 2, a organizatorem uroczystości agencja Good News Company, która w rewelacyjny sposób potrafiła zagospodarować przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz namiotów. Możemy śmiało powiedzieć, że udało nam się stworzyć rewelacyjne widowisko, a dowodem na to był zachwyt gości, odwiedzających nasze kopuły. W namiotach sferycznych, zgromadziło się wiele znanych osobistości, między innymi zawodnik MMA Mamed Khalidof. Akt erekcyjny podpisali m.in. metropolita warmiński – abp Wojciech Ziemba, prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz, starosta olsztyński – Mirosław Pampuch.

 

Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Powierzchnia całkowita tej nowoczesnej, dwupoziomowej galerii wyniesie blisko 116 675 m2. Znajdzie się na niej między innymi: 170 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, klub fitness, kino i amfiteatr. Namioty geodezyjne stanowią idealne rozwiązanie dla imprez czy eventów, które wymagają tymczasowej, ekskluzywnej infrastruktury.

Mobilność i możliwość łączenia ze sobą kopuł/ namiotów geodezyjnych daje nieograniczone możliwości.

Proponujemy wynajem namiotów i amfiteatrów sferycznych wraz z oświetleniem,  nagłośnieniem, sceną, ogrzewaniem/klimatyzacją itp. itd. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą wynajmu, dostępnych namiotów eventowych.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz poznać więcej zalet namiotów sferycznych.