Stoisko targowe Wavin, w namiocie sferycznym.

Mieliśmy przyjemność, współtworzyć stoisko targowe dla firmy „Wavin”, która była jednym z wystawców, na targach wodociągowo-kanalizacyjnych, koło Bydgoszczy. Targi Wod Kan, zgromadziły 370 wystawców, wśród nich aż 55 zagranicznych, m.in. z Chin, Irlandii, Litwy, Włoch, Grecji, Szwajcarii a nawet USA.  Pośród tak dużej liczby wystawców, istotnym elementem jest wyróżnienie swojej firmy na tle innych. Tegoroczne stoisko targowe firmy „WAVIN”, reprezentował namiot sferyczny Polidome 110 wraz z tunelem wejściowym, w wersji transparentnej. Tego typu rozwiązanie konstrukcji namiotu, jest lepsze, w przypadku niepewnej pogody i przy okazji eventów kilkudniowych. Dodatkowa przestrzeń przed wejściem, zabezpiecza wnętrze kopuły, przed niekorzystnym wiatrem i deszczem.

Namiot sferyczny, był świetnym wyróżnikiem w tłumie. O odpowiedni wystrój wnętrz w konstrukcji geodezyjnej  zadbała firma INEXPO.

Namiot z transparentnym frontem sprawił, iż stoisko targowe, stało się charakterystyczne a oferta prezentowana przez firme „Wavin” widoczna. Promocją zainteresowało się duża grupa ludzi. Namiot sferyczny firmy „Wavin” był jednym z najczęściej odwiedzanych stoisk.

Pragniemy również nadmienić, że podczas targów wystawcy rywalizują także o nagrody GRAND PRIX, które są cennym trofeum pozwalającym na wyróżnienie wybranych produktów spośród innych, podobnych ofert. Miło nam iż jednym z laureatów została firma WAVIN METALPLAST-BUK Sp. z o.o. za Biologiczną Oczyszczalnię Ścieków BioKem w technologii SBR dla zastosowań przydomowych. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Targi odwiedziło niemal 10 tys. osób. Jest to impreza o zasięgu światowym i pod względem liczby wystawców konkuruje z targami Aqua Ukraine, Wasser Berlin, hiszpańskim Alicante Natura czy włoskimi Accadueo.

Dobre stoisko targowe, musi być wykonane z wysokiej jakości materiałów i być dopracowane w każdym szczególe, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Nawet najlepszy produkt wymaga ekskluzywnego „opakowania”.

Jako firma bardzo się cieszymy, iż nasi Klienci doceniają jakość naszych konstrukcji i są wobec nas lojalni. Dzięki temu możemy budować długotrwałe relacji biznesowe oparte na zaufaniu i profesjonalizmie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych namiotów kulistych, zapraszamy do kontaktu!