Wystawa sztuki w namiocie sferycznym – namiot wystawowy.

Na rynku, w Bolesławcu, po raz kolejny w środku namiotu sferycznego Polidome 110, miała miejsce wystawa poplenerowa.  50 Międzynarodowy Plener Ceramiczno-Rzeźbiarski, jeden z najstarszych sympozjów na świecie. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, trwające nieprzerwanie od półwiecza.

Jubileuszowe 20-te Święto Ceramiki, w Bolesławcu, to wydarzenie międzynarodowe, przyciągające tłumy odwiedzających, z całego świata.

Namiot Polidome 110, to ok. 110 m2 powierzchni wystawowej. Transparentny front, zapewnił doskonałą widzialność wystawy. W namiocie, jednorazowo pomieściło się prawie 90 osób.

Bolesławieckie święto ceramiki, w którym uczestniczy kilkanaście tysięcy gości, uchodzi za jeden z największych dorocznych targów ceramicznych w Europie. W Bolesławcu wciąż działają trzy zakłady produkujące tzw. ceramikę bolesławiecką.

Firma Polidomes, wyspecjalizowała się w wynajmie i sprzedaży konstrukcji, namiotów sferycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze realizacje udowadniają, że sprostamy każdemu zadaniu, a ilość referencji od Klientów to gwarancja jakości. Kompleksowość usługi wynajmu, daje  komfort naszym partnerom. Od momentu podpisania z nami umowy, pozostajecie Państwo w rękach profesjonalistów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych realizacji lub namiotów sferycznych zapraszamy do kontaktu!