Największa nowoczesna sieć detaliczna w Rumunii świętowała nowy poziom swojej krajowej ekspansji, powodując rozkwit kopuła cyfrowa!

Dla Profi nie ma nic ważniejszego niż ci, którzy każdego dnia przekraczają jego próg. Z myślą o swoich konsumentach detalista poszerzył swoją ofertę produktową, stworzył różne formaty sklepów odpowiednie dla każdego obszaru i wprowadził oddziały do ​​trudno dostępnych miejsc na terenie kraju.

Firma otworzyła placówki w prawie 500 miastach, mniejszych miasteczkach i wioskach w Rumunii i może poszczycić się najszerszym zasięgiem ze wszystkich lokalnych nowoczesnych sprzedawców detalicznych.

Polidomes zespół jest szczęśliwy po raz kolejny nawiążę współpracę z Profi! W 2016 roku Polidomes zbudował całe miasto Geo Dome z okazji otwarcia 500. sklepu Profi. Od tego czasu Profi podwoiła swoją sieć i została pierwszym sprzedawcą detalicznym w Rumunii posiadającym 1,000 sklepów.

Tym razem Profi wrócił do nas po większość najwyższej klasy rozwiązanie umożliwiające stworzenie spektakularnego wydarzenia co pozostawi trwałe wrażenie na wystawcach. Polidomes kopułka cyfrowa P150 zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości immersyjne projekcje wideo pokrycie całej powierzchni membrany wewnątrz kopuły to coś, co przeniosło ich gości w inną rzeczywistość.

Polidomes firma oferuje pełny zestaw narzędzi, który obejmuje mobilną kopułę geodome z idealnie gładką wyściółką oraz wszystko, czego potrzebujesz do mapowanie na kopule. Kopułka cyfrowa to: rozwiązanie pod klucz, które przeniesie Twoje wydarzenie na wyższy poziom! Z kolei geodome pozwala na pełną personalizację – tzw okładkę można w całości zadrukować z dowolnym wzorem. Ale Profi poszedł jeszcze dalej. Cała zewnętrzna część namiotu kopułowego była pokryta kwiatami. Koncepcja ta doskonale wpisywała się w hasło obchodów „Profi kwitnie dla Ciebie!”.

Kopuła projekcyjna P150 o powierzchni 154 m2 może pomieścić jednorazowo do 195 osób stojących. Daje to wiele możliwości dla festiwali, międzynarodowych targów czy kampanii marketingowych związanych z wprowadzeniem na rynek nowych produktów.

Oferujemy: a pełen zakres przestrzeni projekcyjnych kopuł – o średnicy od 6 do 50 metrów, mieszczącej do 2000 osób. Możliwość wynajmu i zakupu.
Zadzwoń do nas jeśli szukasz an wyjątkowe mobilne miejsce.