Profi, największa nowoczesna sieć sklepów detalicznych w Rumunii, świętuje osiągnięcie nowego poziomu rozwoju w skali kraju i tworzy kwitnącą kopułę do projekcji sferycznych!

Dla marki Profi najważniejsi są klienci przekraczający codziennie progi sklepów. To właśnie z myślą o swoich konsumentach firma poszerza asortyment, projektuje sklepy w formach odpowiadających potrzebom danych obszarów i otwiera punkty w miejscach, do których trudno dotrzeć.

Sklepy Profi można znaleźć w niemal 500 miastach, miasteczkach i wsiach w całej Rumunii. Żadna inna nowoczesna sieć detaliczna nie ma takiego zasięgu.

projekcje sferyczne wewnątrz kopuły

Zespół Polidomes z radością po raz kolejny podjął współpracę z siecią Profi. W 2016 roku, z okazji otwarcia 500 sklepu, firma Polidomes stworzyła dla Profi całe miasteczko składające się z namiotów kulistych. Od tego czasu sieć supermarketów podwoiła rozmiary i stała się pierwszą marką sklepów detalicznych w Rumunii posiadającą 1000 placówek.

Tym razem Profi zwróciło się do nas poszukując najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań aby przygotować spektakularne wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci gości odwiedzających wystawę. Namiot do projekcji sferycznych Polidomes P150 został zaprojektowany z myślą o opierających się o efekt wirtualnej rzeczywistości projekcjach sferycznych 360° najwyższej jakości, wykorzystujących całą powierzchnię membrany wewnętrznej. W ten sposób goście zostają natychmiast przeniesieni do zupełnie innego świata.

Firma Polidomes oferuje kompletny zestaw narzędzi, który zawiera mobilny namiot kulisty z idealnie gładką powłoką wewnętrzną oraz wszystko co jest potrzebne by przygotować projekcję do wyświetlania w namiocie. Namiot projekcyjny to rozwiązanie pod klucz, które przeniesie Twoją imprezę na całkowicie nowy poziom. Kopuła geodezyjna umożliwia zrealizowanie w pełni indywidualnych wizji i projektów – powłoka może być całkowicie zadrukowana wybranym przez Klienta wzorem. Ale firma Profi zrobiła jeszcze więcej! Cała zewnętrzna powierzchnia namiotu została pokryta kwiatami. Ten pomysł pasował idealnie do hasła przewodniego wydarzenia: “Profi kwitnie dla Ciebie!”

Namiot projekcyjny P150 o powierzchni 154 m2 pomieści swobodnie do 195 stojących gości. Oferuje więc wspaniałe możliwości organizatorom festiwali i międzynarodowych targów branżowych oraz firmom prowadzącym kampanie reklamowe lub planującym premiery nowych produktów.

Oferujemy pełną gamę przestrzeni projekcyjnych – nasze namioty mogą mieć od 6 do 50 metrów średnicy, a największy pomieści 2000 osób. Kopułę geodezyjną można kupić lub wypożyczyć. 

Zadzwoń do nas jeśli szukasz wyjątkowego obiektu mobilnego.