Trzy wciągające kopuły projekcyjne z Ekran projekcyjny 360° były wykonywane przez Polidomes zauroczyć gości masowego festiwalu młodzieży İstanbul Gençlik Festivali 2018.

Połączenia Livecom – postępowa firma zajmująca się marketingiem wydarzeń, która oferuje markom wyjątkowe doświadczenia, zwrócono się do nas Polidomes z potrzebą 3 różnych kopuł do wykonania cyfrowe galerie wystawowe.

Zgodnie z planem firmy marketingowej stworzyliśmy coś wybitnego dostosowane kopuły eventowe P300, P150 i P50. Największy namiot, który z łatwością pomieści 450 osób, miał tzw okładka w kolorze srebrnym. Pozostałe dwa namioty eventowe pozostały z białym pokryciem. Ale każdy z namiotów kopułowych był otoczony od wewnątrz specjalna wykładzina projekcyjna, stworzone przy użyciu know-how, które pozwala na najwyższej jakości projekcje immersyjne.

Połączenia największy Festiwal Młodzieży w Stambule Turcji został zaplanowany i zorganizowany od podstaw przez Wydarzenie i doświadczenie Livecom wiodąca firma marketingowa. Wydarzenie to gościło ponad 1 milion młodych ludzi przez 5 dni i odbywało się w wielu różnych obszarach. IGF zgromadził zabawne koncerty, innowacje technologiczne, wydarzenia kulturalne i artystyczne, inspirujące wywiady, projekty odpowiedzialności społecznej, turnieje sportowe i e-sportowe na otwartej i zamkniętej powierzchni 50,000 2 m9,000 i 2 XNUMX mXNUMX.

Na Festiwal Młodzieży w Stambule, wewnątrz największej „kopuły Ziraat” (tak nazwał namiot użytkownik), która miała 20 metrów szerokości, odbyła się cyfrowa wystawa „Światło i kolor”, która powstała przy użyciu najnowocześniejsza technologia.

srebro Polidome 300 w Ekran projekcyjny 360 stopni wywołał duże zainteresowanie publiczności i był odwiedzany przez m.in Prezydent Erdogan ze swoimi delegatami.
W swoim przemówieniu na Festiwal Młodzieży w Stambule, prezydent Erdogan wyraził swoje wielkie podekscytowanie i stwierdził, że teren festiwalu jest dobrze przygotowany.

Wysoki poziom profesjonalizmu naszego zespołu wyłączny partner firmy Livecom wykonał ogromny zakres pracy, gromadząc młodych ludzi i najpopularniejsze tureckie marki, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, wydarzenia kulturalne i artystyczne, warsztaty robotyki, zajęcia sportowe, wywiady i wydarzenia koncertowe na największym Festiwalu Młodzieży w Turcji. Miał na celu umożliwienie młodzieży zdobycia wizji dzięki nowym doświadczeniom, gromadzenia wspomnień i spędzenia dużo przyjemnego czasu.

Obejrzyj kopułę projekcyjną w akcji ten fascynujący film z wydarzenia stworzone przez Firma marketingowa Livecom.

Kopułyidealne rozwiązanie na masowe festiwale, pełniący funkcję mobilnych pawilonów wystawienniczych z możliwością rozbudowy o spektakularne, wciągające projekcje 360 ​​stopni. Dzięki swojej zewnętrznej atrakcyjności i wewnętrznej funkcjonalności nasze namioty eventowe mogą gościć dowolnej wielkości wydarzenie, od masowych festiwali po wszelkiego rodzaju lokalne święta i wydarzenia.