Czarna, stalowa konstrukcja sferyczna wykonana przez Polidomes dla organizatorów przyjęcia na Ibizie.

W czerwcu 2018 nasz specjalista montażu udał się na Ibizę zabierając ze sobą wyjątkową, pomalowaną na czarno konstrukcje sferyczną Polidome 150, aby zrealizować ekscytujący projekt.

stalowa konstrukcja sferyczna

Czternastometrowa konstrukcja namiotu sferycznego utrzymana w tonach szlachetnej czerni wykorzystana została podczas przyjęcia #MICA50 zorganizowanego przez Made-up events.

Namiot stanął w malowniczym punkcie na wybrzeżu. Użycie specjalnego podkładu nie było konieczne, jednak dla bezpieczeństwa gości konstrukcję przytwierdzono kotwicami bezpośrednio do podłoża.

Konstrukcja kulista wykonana ze stalowych rurek na podstawie technologii opracowanej przez R. Buckminstera Fullera to zawsze trafny wybór! Trójkątne elementy konstrukcji przyciągają wzrok, ale przede wszystkim zapewniają równomierną dystrybucję obciążeń, dzięki czemu namioty sferyczne są w stanie znieść duże obciążenia.

Stalowa konstrukcja namiotu stworzona przez Polidomes z łatwością utrzymała sprzęt potrzebny do oświetlenia i nagłośnienia imprezy, a także artystów, podwieszonych na konstrukcji, którzy zachwycili uczestników pokazem powietrznej akrobatyki i baletu.

Stalowa konstrukcja namiotu

Kopuły geodezyjne wykonane przez Polidomes zapewniają naszym klientom bezpieczną, mobilną przestrzeń którą można dowolnie zmodyfikować – jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia!

Fascynujące wideo z eventu.

Skontaktu się z nami aby zamówić namiot sferyczny dostosowany do Twoich potrzeb i pomysłów!