Jednym z ostatnich przystanków regat był Lorient. Z powodów logistycznych, zakupione przez VOR konstrukcje sferyczne Polidome 300 nie mogły dopłynąć do portu na czas. Po raz kolejny, zostaliśmy zaproszeni do współpracy. Z naszego magazynu, analogiczna konstrukcja Polidome 300 (w opcji białego poszycia marki Mehler Texnologies i brandingiem), została terminowo dostarczona do Francji. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i łatwego dostępu do środka, namiot sferyczny został wyposażony w 2 łukowe otwory wejściowe (wraz z drzwiami aluminiowymi) i 2 łukowe otwory dodatkowe. Bezpieczeństwo konstrukcji (zgodnie z normami europejskimi), zapewniła stalowa podłoga Pollywood i ukryty balast dodatkowy. Ekipa Polidomes była odpowiedzialna za montaż tej konstrukcji.

Wewnątrz namiotu sferycznego P300, goście mogli poczuć emocje i wrażenia towarzyszące załogom VOR. Hasło przewodnie wszystkich „wiosek”-„Another day at the office?” jest przeciwieństwem pracy na morzu. Kino sferyczne miało za zadanie przybliżyć pasjonatom i zainteresowanym tematyką regat, codzienną „rutynę” na morzu.

Jesteśmy bardzo dumni i wdzięczni firmie Volvo, za zaufanie i lojalność. Konstrukcje Polidomes dotarły do 6 kontynentów, były bezproblemowo montowane/demontowane przez międzynarodowe ekipy. Co najważniejsze, namioty sferyczne Polidomes stanowiły bezpieczną przestrzeń eventową we wszystkich strefach klimatycznych i zdały egzamin na 6+!

Jakość zarówno konstrukcji geodezyjnych Polidomes jak i usług świadczonych przez naszą firmę, zostały docenione przez organizatorów. Sprawdź referencje wystawione przez Volvo Ocean Race.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych namiotów, zachęcamy do kontaktu.