W lipcu 2015 roku dostarczyliśmy namiot sferyczny Polidome 75 do Wrocławia a konkretnie wyprodukowaliśmy dedykowaną konstrukcję sferyczną dla organizatora imprezy pt. „The world of Games 2017”- Igrzysk Sportowych w 2017 roku. Impreza ta, to najbardziej prestiżowa impreza sportów i dyscyplin, które nie są ujęte w programie Igrzysk Olimpijskich. Odbędzie się 20-30 lipca 2017 roku właśnie we Wrocławiu.

W skład imprezy wchodzi ok 30 dyscyplin m.in.: łucznictwo, karate, skoki spadochronowe, softball itp. Impreza odbywa się co 4 lata pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Po raz pierwszy od początku istnienia zawodów tj. 1981 roku Polska będzie gościła uczestników imprezy.

Do Wrocławia przyjedzie ponad 3500 zawodników i kibiców z całego świata. To wielkie wydarzenie i niewątpliwa reklama dla Wrocławia i Polski. Dodatkowo miasto i jego mieszkańcy zyskają kilka nowych i wyremontowanych obiektów sportowych, na których będą odbywać się imprezy. Dla tak prestiżowego wydarzenia konstrukcja mobilna mogła być tylko jedna- namiot sferyczny Polidomes!

Zakupiony przez organizatorów namiot sferyczny został wykonany z poszycia w opcji druku UV. Dodatkowo zamówienie obejmowało dostarczenie podłogi modułowej, klimatyzatora, mebli, oświetlenia i stacji dokujących – usługa dostawy kompleksowego rozwiązania dla wymagającego klienta.

Do 2017 roku cyklicznie na terenie całej Polski będą odbywać się będą eventy mające na celu promocję nie tylko samych Igrzysk, ale także aktywizację sportową wszystkich grup wiekowych, promowanie ruchu i zdrowego trybu życia. Ekipa Polidomes będzie czuwać nad fachowym montażem i demontaż konstrukcji sferycznej wraz z akcesoriami.

Zapraszam wszystkich organizatorów lub włodarzy miast i gmin do kontaktu i współpracy z nami!