Zespół Polidomes jest dumny z wzięcia udziału w tak ambitnym projekcie. Wciąż próbujemy dojść do siebie po narzuconym nam tempie, ale cóż, wyzwania są tym, co Polidomes lubi najbardziej!

Przekształcenie ogromnego terenu pokrytego piaskiem, 40 minut drogi od Rijadem, w MDL Beast, zajęło zaledwie trzy miesiące. Rozmach i skala przedsięwzięcia wprawiała w osłupienie: 5 scen, nieskończona ilość instalacji, strefy wypoczynkowe, tymczasowe sklepy, przestrzenie koncertowe i restauracje. Mobilna kopuła geodezyjna Polidomes to rozwiązanie, na które możesz liczyć nawet jeśli termin realizacji przedsięwzięcia jest najkrótszy z możliwych.

Polidomes team after geodesic dome assembling

MDL Beast to największy festiwal muzyki, sztuki i kultury, któremu Arabia Saudyjska otworzyła swoje podwoje. Już pierwszego dnia powitał ponad 130 000 zainteresowanych fanów z całego regionu i nie tylko. Pierwszy w historii festiwal muzyczny z wieloma scenami w Arabii Saudyjskiej zgromadził tłumy, które oglądały światowe gwiazdy muzyki, takie jak Tiësto, Martin Garrix, Black Coffee, Swizz Beatz i Rick Ross i lokalne talenty, jak Cosmicat, DJ Baloo, Dish Dash i Simi Haze.

MDL Beast Festival w spektakularnym stylu wprowadził Arabię ​​Saudyjską na międzynarodową scenę festiwalową. Ponad 400 000 zgromadzonych gości mogło bawić się przy pięciu wyjątkowych scenach i w pięciu strefach festiwalu, w tym Art Beast (występy) MDL Town (jedzenie i picie) i Retail Therapy (styl).

Jedną z najważniejszych części miasteczka MDL, był Polidome 700. To wielki namiot eventowy o powierzchni 700 metrów kwadratowych. Jest w stanie pomieścić ponad 1000 osób! Duża pojemność namiotu kopułowego P700 sprawia, że ​​idealnie nadaje się na imprezy na dużą skalę, takie jak festiwale, wystawy, gale, premiery produktów, koncerty i wiele innych!

Ten konkretny model geodezyjnego namiotu Polidomes miał duży przezroczysty przód. Goście festiwalu, mogli uciec od zgiełku w komfortowe zacisze, jednocześnie wciąż obserwując, co dzieje się na zewnątrz.

W mobilnym namiocie Polidome 700, znajdującym się w ruchliwym centrum festiwalowego miasteczka MDL, uczestnicy mogli się również zrelaksować. Mogli wybierać spośród wielu restauracji i sklepów i podziwiać barwne dekoracje, które sprzyjały w tworzeniu niezapomnianych wrażeń dla rodzin i przyjaciół.

MDL Beast był przełomowym momentem i naprawdę wyjątkowym doświadczeniem dla Saudyjczyków i międzynarodowych gości Królestwa, ponieważ po raz pierwszy mogli cieszyć się tak wieloma różnymi obszarami kultury, sztuki i muzyki Arabii Saudyjskiej, zaprezentowanymi w jednym, wybudowanym specjalnie z tej okazji miejscu.

W trakcie festiwalu, 22 grupy z dziedziny performance’u z całego świata, zaprezentowały zupełnie oszałamiające spektakle, a w tłumie paradowały12-metrowe wielbłądy-jednorożce, reprezentując niesamowitą mieszankę tradycji i kultury współczesnej, która to mieszanka jest głównym założeniem programu artystycznego MDL Beast.

Po zapadnięciu zmroku, odwiedzający dzielnicę The Arts Beast zachwycali się widowiskiem świetlnych parad i rozświetlonymi grupami perkusyjnymi przemierzającymi festiwal.

Coraz więcej organizatorów festiwali decyduje się na zakup naszych sferycznych namiotów kopułowych. Ze względu na liczne istotne zalety, kopuły eventowe Polidomesrozwiązaniem wysoce funkcjonalnym. Jedną z tych zalet jest ekskluzywny system podłogowy ze sklejki, z warstwą antypoślizgową, umieszczony na podwyższonej stalowej ramie z systemem poziomującym. Umożliwia montaż namiotu kopułowego na najtrudniejszym terenie, niedostępnym dla innych rozwiązań.

Kolejną zaletą jest szeroki zakres personalizacji pokrycia kopuły. Jednym z najlepszych przykładów personalizacji sferycznej osłony namiotu Polidomes, był projekt o nazwie Faena Dome w Miami w 2016 roku. Zewnętrzna powłoka tego dużego namiotu eventowego była dziełem sztuki bezpośrednio wydrukowanym na osłonie. Nasze duże namioty imprezowe dają ci możliwość i przestrzeń na obsłużenie tysięcy osób w dowolnej lokalizacji.

Zapraszamy organizatorów festiwali, wystaw sztuki, pokazów mody itp. do współpracy!