Polidomes zespół jest dumny, że może być częścią tak ambitnego projektu. Wciąż odbijam się od tempa, ale to są wyzwania Polidomes chodzi o!

Przekształcenie ogromnej połaci piasku 40 minut drogi od Riyadu w wersję MDL Beast zajęło zaledwie trzy miesiące. Ambicja i skala tego wydarzenia powaliły na kolana: 5 scen, niezliczona ilość instalacji, strefy wypoczynkowe, sklepy typu pop-up, przestrzenie performatywne i restauracje. Polidomes mobilna kopuła geodezyjna to rozwiązanie, na które możesz liczyć nawet przy bardzo napiętych terminach realizacji projektów.

Bestia MDL, największy festiwal muzyki, sztuki i kultury w Arabii Saudyjskiej, otworzył swoje bramy i pierwszego dnia powitał ponad 130,000 XNUMX chętnych fanów z całego regionu i spoza niego. Tłumy zgromadziły się na pierwszej w historii wieloetapowej scenie w Arabii Saudyjskiej festiwal muzyczny aby oglądać światowe gwiazdy muzyki, w tym Tiësto, Martina Garrixa, Black Coffee, Swizz Beatz i Ricka Rossa, a także lokalne talenty Cosmicat, DJ Baloo, Dish Dash i Simi Haze. 

Festiwal MDL Beast w spektakularnym stylu wprowadził Arabię ​​Saudyjską na międzynarodową scenę festiwalową, gromadząc ponad 400,000 XNUMX widzów, którzy bawili się na pięciu wyjątkowych scenach i w pięciu dzielnicach, w tym Art Beast (spektakle) MDL Town (jedzenie i napoje) oraz Retail Therapy (styl). .

Jedną z istotnych części miasta MDL był tzw Polidome 700. Bardzo duży imprezowy namiot kopułowy, który ma ponad 700 metrów kwadratowych podłóg. Jest w stanie pomieścić ponad 1000 osób! Duża pojemność namiotu kopułowego P700 sprawia, że ​​jest on idealny m.in wydarzenia na dużą skalę lubić festiwale, wystawy, imprezy galowe, Wprowadzenie produktu, koncerty i dużo więcej!

Ten obecny model Polidomes namiot geodezyjny miał duży przezroczysty przód. Goście festiwalu mogli uciec od zgiełku do wnętrza pocieszające schronienie jednocześnie obserwując, co dzieje się na zewnątrz.

In Polidome 700 mobilnym namiocie, zlokalizowanym w dynamicznym centrum festiwalowego MDL Town, uczestnicy mogli także miło spędzić czas. Można tam wybierać spośród różnorodnych restauracji, sklepów i malowniczych dekoracji, aby zapewnić niezapomniane wrażenia z rodziną i przyjaciółmi.

MDL Beast był przełomowym momentem i naprawdę wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla Saudyjczyków, jak i gości z zagranicy odwiedzających Królestwo, ponieważ po raz pierwszy mogli cieszyć się tak wieloma różnymi obszarami kultury, sztuki i przemysłu muzycznego Arabii Saudyjskiej przedstawionymi w jednym celu – zbudowany obiekt.

W trakcie festiwalu 22 zespoły performerskie z całego świata stworzyły oszałamiające widowiska, podczas gdy przez tłum paradowały 40-metrowe jednorożce, reprezentując niesamowite połączenie tradycji i nowoczesnej kultury, jakie stworzyło programy artystyczne w MDL Beast reprezentowane. 

Gdy zapadła noc, goście dzielnicy The Arts Beast mogli podziwiać sceny z oszałamiającymi paradami świateł i oświetlonymi zespołami bębniącymi przechadzającymi się przez festiwal.

Coraz więcej organizatorów festiwali decyduje się na zakup naszych namioty sferyczne. Ze względu na wiele istotnych zalet, Polidomes kopuły eventowerozwiązanie o dużej funkcjonalności. Jeden z nich jest ekskluzywny system podłóg ze sklejki, z warstwą antypoślizgową, osadzoną na podwyższonej ramie stalowej z systemem poziomowania. To pozwala montaż namiotu kopułowego w najtrudniejszym terenie niedostępnym dla innych rozwiązań.

Kolejną zaletą jest szeroka oferta personalizacja okładki. Jeden z najlepszych przykładów Polidomes projekt nazywał się dostosowywanie pokrowca na namiot sferyczny Kopuła Faena w Miami w 2016 r. Zewnętrzna powłoka tego duży namiot imprezowy było jak dzieło sztuki wydrukowane bezpośrednio na okładce. Z naszym duże namioty eventowe, masz możliwość i miejsce, aby obsłużyć tysiące gości w dowolnym miejscu.

Zapraszamy organizatorzy festiwali, wystawy sztuki, pokazy mody itp współpracuj z nami!